Originally Posted by lastlid Mrs Lastlid speaks Tapsilog fluently. Seriously though, she is salivating at the pictures. She says she used to buy Tapsilog at college for 35 pesos....she misses that food. true. it's affordable for students. Wondered how much it cost nowadays....
If you can't say something nice. SHUT UP!. Simple.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
View Tag Cloud
Forum Rules